Usaldusväärne turuliider Kastelli – koduehitajate lipulaev juba aastast 1994

Meie majanduslik stabiilsus on ka Teie turvalisus. Kastelliga koos valmib Sinu unistuste kompromissitu kodu usaldusväärselt, turvaliselt ja õigeaegselt – enam kui 30 000 individuaallahendusega eramu ja suvila ehitamise kogemusega.

Meie eest räägivad rahulolevad kliendid: Kastelli on ülekaalukalt enimostetud majabränd ja suurim kodude tarnija Soomes. Oleme riiklikes ehitusuuringutes esikohal olnud alates aastast 1994. esimesed

Mida see Teie jaoks tähendab? Palju.

Turvalisus, meelerahu ja usaldusväärne tarne. Pakume erakordselt tugevat kindlustunnet, mis on Teile toeks kodutee kõigil etappidel. Meie taustaks on enam kui sada aastat vana kindel perefirma Harjavalta OY, mille stabiilne finantsbaas toob ka Teile rahalise kindlustunde ja meelerahu ehitusprojekti ajal ja pärast seda.

Lõpetuseks veel nõuanne, mida oma 25 aastasele Kastelli majade töökogemusele tuginedes kõikidele oma ostjatele soovitanud olen – kasutada sügistalvist perioodi maja projektide ning ehitusloa ettevalmistamiseks, üldehituse kalkulatsioonide koostamiseks, et lume sulades muretult ehitustegevusega alustada. Selline ajakava võimaldab tellijal võita aega pisemategi detailde läbimõtlemiseks tulevase kodu ehitamiseks ning ehituse rahastamise protsessi pikemaajaliseks planeerimiseks.

Katrin Sutt

Kastelli majade müügijuht

Kastelli näidispakkumised

Filtreeri

Send us mail