Paljudel Kastelli eramutel on kevadine hinnasula! Tellides kevadise hinnasulaga Kastelli majapaketi 31. maiks – garanteerime paketi tarne käesoleval aastal.

Kevadise päikesega sulavad ka Kastelli majamudelite hinnad. Vaata näidispakkumisi või küsi pakkumist mudeli kohta, mis just Sinu perele kõige paremini sobib.

 Kastelli tehasepaketi puitkonstruktsioonid toodetakse Soomes 100 % kohalikust toorainest. Tänu sellele saame tagada meie ostjatele fikseeritud hinnaga majapaketi tarnekindluse.

Kastellil on Eestis partneriks jätkusuutlik pikaajalise ehituskogemusega ehitaja. Meie koostööpartneril on piisav tööjõu ressurss ning toimiv tooraine hankeahel. Soome tütarettevõttena on meil võimalus kasutada ka sealset ehitusmaterjalide baasi.

Tänu pikaaegsele valdkonna kogemusele, usaldusväärsetele koostööpartneritele ning meie selja taga olevale Soome emaettevõttele saame pakkuda kodu ostjale kindlust ja rahulikku meelt kogu protsessi vältel.

Eramutesse  suunatud suurte investeeringute väärtus peab olema jääv. Kastelli maja ehitamise süsteem on rajatud lõpptulemusele.
Niiskuskindlad kohapeal ehitatud konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Meie valikus olevate eramute põhjaplaane ning välisilmet on võimalik vastavalt soovile muuta.

Ostes Kastelli maja võid kindel olla, et meie tehasepakett jõuab Sinuni lubatud ajaks ning mahus.

Siit leiad Kastelli tehasepaketi mudelid.

 

Filtreeri
Eramu mudel
Eramu korruseid
Eramu ruutmeetreid