Kastelli eramutel on hinnagarantii!

Kastelli pakub koduehitajatele jätkuvalt sujuvat ehitusprotsessi.

Ostes meilt Kastelli maja võid kindel olla, et meie tehasepakett jõuab Sinuni lubatud ajaks ning mahus.

 Kastelli tehasepaketi puitkonstruktsioonid toodetakse Soomes 100 % kohalikust toorainest. Tänu sellele saame tagada meie ostjatele fikseeritud hinnaga majapaketi tarnekindluse.

Sõlmides majakarbi ostulepingu enne 15.05.2022, fikseerime paketi hinna terveks 2022. aastaks, millega on võimalik kindlustada `1/3 maja lõpphinnast.

Kastellil on Eestis partneriks jätkusuutlik pikaajalise ehituskogemusega üldehitaja. Meie koostööpartneril on piisav tööjõu ressurss ning toimiv tooraine hankeahel. Soome tütarettevõttena on meil võimalus kasutada ka sealset ehitusmaterjalide baasi.

Tänu pikaaegsele valdkonna kogemusele, usaldusväärsetele koostööpartneritele ning meie selja taga olevale Soome emaettevõttele saame pakkuda kodu ostjale kindlust ja rahulikku meelt kogu protsessi vältel.

Eramutesse  suunatud suurte investeeringute väärtus peab olema jääv. Kastelli maja ehitamise süsteem on rajatud lõpptulemusele.
Niiskuskindlad kohapeal ehitatud konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Meie valikus olevate eramute põhjaplaane ning välisilmet on võimalik vastavalt soovile muuta.

Siit leiad Kastelli tehasepaketi mudelid.

 

Filtreeri
Eramu mudel
Eramu korruseid
Eramu ruutmeetreid