Kastelli on turvaline ja majanduslikult jätkusuutlik partner kodu ehitamiseks muutlikus maailmas.

Kastelli tehasepaketi puitkonstruktsioonid toodetakse Soomes 100 % kohalikust toorainest. Tänu sellele saame tagada meie ostjatele fikseeritud hinnaga majapaketi tarnekindluse.

Kastellil on Eestis partneriks jätkusuutlik pikaajalise ehituskogemusega ehitaja. Meie koostööpartneril on piisav tööjõu ressurss ning toimiv tooraine hankeahel. Soome tütarettevõttena on meil võimalus kasutada ka sealset ehitusmaterjalide baasi.

Tänu pikaaegsele valdkonna kogemusele, usaldusväärsetele koostööpartneritele ning meie selja taga olevale Soome emaettevõttele saame pakkuda kodu ostjale kindlust ja rahulikku meelt kogu protsessi vältel.

Eramutesse  suunatud suurte investeeringute väärtus peab olema jääv. Kastelli maja ehitamise süsteem on rajatud lõpptulemusele.
Niiskuskindlad kohapeal ehitatud konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Meie valikus olevate eramute põhjaplaane ning välisilmet on võimalik vastavalt soovile muuta.

Ostes Kastelli maja võid kindel olla, et meie tehasepakett jõuab Sinuni lubatud ajaks ning mahus.

Siit leiad Kastelli majamudelite valiku. Vaata näidispakkumisi, et tutvuda hindadega või küsi pakkumist mudeli kohta, mis just Sinu perele kõige paremini sobib.

 

Kastelli plusspakett on hea valik!

Võta Kastelli plusspakett. Oleme uudistootena laiendanud Kastelli tehasepaketi sisu. Vali välja just Sulle/teile sobiv majamudel ning meie kalkuleerime täpse pakkumise vastavalt krundi asukohale koos transpordi ja paigaldusega.
Kastelli Plusspaketi hinnas sisaldub lisaks tavapaketile:

ehitusloa projekti koostamine ning linna-/vallavalitsuselt ehitusloa taotlemine (sh vajadusel lisamaterjalide ja korrektuuride taotlusesse lisamine);
Ruukki teraskatus Ruukki 50 Plus classic koos paigaldusega;
puitvälisvoodri laudise komplekt UYM 23x145.

Vaata näidispakkumisi:    Ready 100.   Plazia 104.   Level 102.
Vaata plusspaketi sisukirjeldust siit

Filtreeri
Eramu mudel
Eramu korruseid
Eramu ruutmeetreid