Soome ostetuim on kindel valik!

Kastelli kasvamine Soome ostetuimaks peremajaks on nõudnud arvestatavat panustamist parima kvaliteedi tagamiseks. Selle peamiseks aluseks on meie oma tegevuse arendamine, lähtudes majaehitajate vajaduste rahuldamisest.

Oma maja ehitavale perele on kõige tähtsam saada kvaliteetne ja toimiv kodu, mis teenib pere igakülgseid vajadusi. Lähtudes sellest, on Kastelli arhitektid loonud majad, millest koduehitajad on lugu pidanud.
Oleme uhked selle üle, et ehitusuuringute järgi on Kastelli projektid kõige töökindlamad ja nõutumad. Elamistrendide muutudes peavad ka arhitektid majaehitajatele pidevalt uusi mudeleid välja töötama.

Me usume, et nii eramusse kui ka suvilasse suunatud suurte investeeringute väärtus peab olema jääv. Aastakümnete kogemus on näidanud, et ka vanemad Kastelli majad on heaks müügiartikliks. Energiasäästlikud ja turvalised ehituskonstruktsioonid ning madalad küttekulud on Kastelli majadel ikka esmaseks prioriteediks.

Ma loodan, et nendelt veebilehekülgedelt leiate otsitavat teavet Kastelli majade ja suvilate kohta ning ühtlasi ka enda perele Kastelli kodu Soome soosituimate majade hulgast!

Antti Pohjola
Juhatuse esimees

Kastelli on mõistlikeim lahendus ehitada kodu ja suvilat

Kastelli maja ehitamise süsteem on rajatud lõpptulemusele.
Niiskuskindlad kohapeal ehitatud konstruktsioonid on tehniliselt kontrollitud, soojapidavad, turvalised ja säilitavad oma väärtuse aastakümneteks. Majaehitajad on aastaid pidanud Kastellit tervikkvaliteedi poolest Soome parimaks majatootjaks. Kastelli on olnud Soome ostetuim kaubamärk juba aastast 1994. Kastelli laiast majade ja suvilate valikust leiab enda vajadustele vastava maja iga pere.

Tulge tutvuma!