Ehitusuuringute info

Usaldusväärne turuliider – koduehitajate lipulaev juba aastast 1994

Meie majanduslik stabiilsus on ka Teie turvalisus. Kastelliga koos valmib Sinu unistuste kompromissitu kodu usaldusväärselt, turvaliselt ja õigeaegselt – enam kui 30 000 individuaallahendusega eramu ja suvila ehitamise kogemusega.

Meie eest räägivad rahulolevad kliendid: Kastelli on ülekaalukalt enimostetud majabränd ja suurim kodude tarnija Soomes. Oleme riiklikes ehitusuuringutes esikohal olnud alates aastast 1994. Esimesed

Mida see Teie jaoks tähendab? Palju.

Turvalisus, meelerahu ja usaldusväärne tarne. Pakume erakordselt tugevat kindlustunnet, mis on Teile toeks kodutee kõigil etappidel. Meie taustaks on enam kui sada aastat vana kindel perefirma Harjavalta OY, mille stabiilne finantsbaas toob ka Teile rahalise kindlustunde ja meelerahu ehitusprojekti ajal ja pärast seda.

Valides Kastelli, valmib Teie eramu täpselt ja turvaliselt.

Valitud majatehase tarnekindlus on väga tähtis, mille olulisust rõhutatakse eriti ebakindlatel aegadel.

Oleme pikalt kujundanud Kastellile omast teenindushoiakut. Meilt saate usaldusväärseid teadmisi ja tuge oma unistuste kodu kõigis etappides. Pakume turu kõige laiemat kohandatavat majade valikut, kõige mitmekülgsemaid võimalusi ühepereelamu realiseerimiseks ning terviklikke teenuseid maja ehitamiseks.

Kastelli populaarsuse on taganud uuringud ruumilahenduste asjakohasuse, majade välimuse, üldise kvaliteeditaseme, tarnekindluse ja hea projekteerimisteenuse kohta. Kliendiküsitlustes oleme saanud eriti head tagasisidet kaupmeeste proffessionaalsuse ming paigaldajate töökogemuse ja sõbralikkuse kohta. Soome suurima kodude tarnijana 1 on meil kindel kogemus oma klientide erinevate koduunistuste elluviimisel. Meile, kastellilastele, on kvaliteet südameasi. Kastelli majad on tuntud oma kõrge kvaliteedi poolest, mis tuleneb kogu ehitusahelast projekteerimisest kuni paigalduseni. Meie stabiilse ja kogemusterikka perefirma omanikud on pühendunud teenuse pikaajalisele arendamisele.

ISO 9001 ja ISO 14001 sertifikaadid

Kvaliteedi ja pideva täiustamise tõestuseks on meile omistatud ISO 9001 kvaliteedistandard, mida üldiselt kasutatakse kvaliteetse juhtimise ning kvaliteetsete kaupade ja teenuste märgina. Sertifikaadi saamiseks ja säilitamiseks peab ettevõte järgima täpselt määratletud töövõtteid kvaliteedi jälgimisel ja tagamisel, dokumenteerima informatsiooni ning eelkõige pidevalt tegevust arendama.

ISO 14001 keskkonnasertifikaat tagab, et Kastelli majad on valmistatud miljööväärtusi austades ja säästvalt tulevikku sihitult. Puidu kasutamine on parim viis meie keskkonna hoidmiseks, sest puitehituse süsiniku jalajälg on väga väike. Lisaks toimib puidust ehitatud Kastelli kodu tõhusa süsiniku neeldajana, mis salvestab puiduga seotud süsiniku kogu kodu eluea jooksul.

Lisaks pidevale enesehindamisele viivad sõltumatud välisaudiitorid läbi ka perioodilisi hindamisi, mille käigus jälgitakse kogu tootmisahela protsesse ja kvaliteeti läbi kõrvalseisva spetsialisti pilgu.

Tere tulemast Kastelli perekonda! Oleme siin Teie jaoks. Küsige julgelt pakkumist oma unistuste kodule Kastelli eksperdi käest.

Saada meile kiri