Kuori 114A/130

Kuori kodu toob elamisse luksust!

Kuori kollektsiooni disainkodud on skandinaavialikult kaunid ja praktilised, samas kaasaegsed ja ajatud.

Kuori kollektsiooni tunnuseks on stiilselt graafiline katusekonstruktsioon, mis rõhutab nii maja välisilmet ning samas võimaldab siseruumides rakendada kõrgemat katuslage.

Kuori sarja majad sobivad ka väiksematele linnakruntidele.

Kuori kollektsiooni uusima pereliikme tunneb ära stiilse graafilise katusekonstruktsiooni järgi. Lisavälisseinad moodustavad  katusealuse terrassi ümber turvalise oma ruumi. 

Avara ja mugava avatud planeeringuga köögi suurtest akendest avaneb kaunis vaade terrassile, kus ka suurem seltskond – näiteks kogu pere vanavanematega – saab mõnusalt koos aega veeta.

Kui olmeköögis on müra ja jutuvada, siis vastukaaluks asuvad Kuori mudeli magamistoad omaette rahus maja vastastiivas. Magamistubade juures paiknevate garderoobidega on lahendatud panipaikade vajadus.

Saunasõpradele avaldab muljet suur leiliruum ja üksteise vastas paiknevad lava istmed. Kompaktne Kuori kodu pakub oma elanikele nii privaatsust kui ka ühtsustunnet – igaühel on nii oma ruum kui ka piisavalt avarust  seltskonnale.

Maja välisilmele saab valgustite paigutamisega  luua kauneid valguse ja varju kombinatsioone, mis kroonivad maja ka peale päikese loojumist. 

Kastelli 2024 kevadpakkumine tavapaketile!

    • materjal     37 300.oo
    • transport   3000.00
    • montaaz    16 000.00

           HIND KOKKU:                                                                                                                                56 300.00 EUR

Hind sisaldab käibemaksu 22 % ja hinnagarantiid kuni 30.10.2024.aasta tarneks

Küsi lisainfot Kastelli müüjalt!

Vaata kindlasti, mida Kastelli tehasepakett sisaldab -> (Tehasepaketi kirjeldus)

Üldpind:130 m2
Elamispind:114 m2
Tubade arv:4
Korruste arv:1
Lisainfo:olmeköök, majandusruum, 2 garderoobi, pesuruum, saun

Kohanda Kastelli majamudelit vastavalt oma soovidele

Vaata siit videost, kui lihtne see on.