Kastelli säras taas, seekord Lohja 2021 elamumessil!

Veistos ja Plazia messimajad vaimustasid külastajaid kuumas juulikuus. Esitlesime elamumessil kahte Kastelli modernses stiilis avarat ja valgusküllast kodu, kus ka suurem pere võib nautida ühiseid elamushetki ja ka veeta privaataega omas rahus.

Kastelli Veistos 163/195 köidab esmalt juba esteetiliselt harmoonilise välisviimistlusga. Maja pakub viie magamistoaga koduparadiisi kahel korrusel.

Valgusküllases Plazia ”Järven sydä” kodus tuleb esile Kastelli majade ruumilahenduse muutmise lihtsus. Messimaja on kujundatud Plazia 154/178 baasmudelist vastavalt perekonna täielikele soovunelmatele.

Mõlemad 2021 suve messimajad on arhitektuurselt skandinaaviastiilsed ja harmoonilised. Kastelli sisustusarhitektid on arvestanud nii pererahva soovidega kui ka modernses stiilis maja tervikliku üldilmega.

Messimaja Veistos 163/195

6 tuba, köök, söögiruum, panipaik, 2 WC, majandusruum, pesuruum, saun

Kastelli ilmekates Veistos sarja majades on skandinaaviapärane graafilisus ühendatud soomlastele armsa hubasusega. Avaras lastega pere koduparadiisis on ühendatud ruumikas köök ja elutuba, kust avaneb pääs õdusale klaasitud terrassile. Moderne klaasist liuguks toob valgust olmeruumidesse ning ühendab sise- ja õueruumi ühtselt toimivaks tervikuks. Sisustuseks on kasutatud Soome kodumaist mööblit.

Modernses Veistos kodus annavad tooni soojad värvid, detailid ja romantika.

Messimaja Plazia 154/178

5 tuba, garderoob, 2 WC, panipaik, majandusruum, pesuruum, saun

Plazia ”Järven sydä” – Eriline kodu järve ääres

Kastelli Plazia ”Järven sydä” on pere soove ja krundi eripära arvestades projekteeritud mugav kodu, mille baasmudeliks on Plazia 154/178 maja. Rannaäärse asukoha tõttu on eriliselt panustatud suurele ja valgusküllasele olmeruumile, kus
pere veedab aega koos lähedastega. Kohalikud looduslikud materjalid annavad majale kauni üldilme.

Põhimaja eluruumidest on L-kujulise maja saunaruumidesse pääs majandusruumi kaudu õue läbimata. Sisehoovi on loodud hubane koduspa- olustik koos terrassi sisse uputatud välibasseiniga. Sisehoov on piiratud taimedega ning õdusalt valgustatud. Taimed on sobitatud järvemaastikuga ühtesulavaks tervikuks.

Kastelli Plazia kodud esindavad modernset arhitektuuri kõrgete akende ja avarate olmeruumidega. Plazia sarja majad on lastega perede lemmikud.