Kastelli pälvis 27. korda Soome tugevaima ehitusettevõtte tunnustuse

Kastelli pälvis 2020. aastal juba 27. järjestikusel korral Soome tugevaima ehitusettevõtte sertifikaadi. Sertifikaadiga tunnustatakse ettevõtteid, kes panustavad Soome majanduse kasvu nii täna kui tulevikus. See on kinnitus klientidele, partneritele, võlausaldajatele ja teistele sidusrühmadele, et koostöö ettevõttega on jätkusuutlik. Sertifikaat põhineb Suomen Asiakastieto Rating Alfa krediidireitingul, mis on märk ettevõtte pikaaegsetest ja suurepärastest majandustulemustest, positiivsest kliendi tagasisidest ja heast maksukultuurist.

Kastelli on Soome ostetuim majabränd tänu oma usaldusväärsusele ja vastutustundlikkusele juba aastast 1994. Ettevõtte tooted on tuntud ja hinnatud individuaalse disaini ja kõrge kvaliteedi poolest. Kastelli pikaajalise edu võtmeks on hoolikalt kaalutletud ja kontrollitud ehitamise protsess alates projektidest, materjalide valikust ning kaasaegsest ehitustehnoloogiast kuni uute kodude valmimiseni.

Grupi müügitulu oli 2019. aastal ligikaudu 460 miljonit eurot, müües 2019. aastal umbes 30 000  Kastelli maja ja suvilat.

Kastelli Eesti osakond K-Majad OÜ tegutseb Eesti turul aastast 2001 ja on 20 aastaga müünud 600 eramut ja suvilat.

Kastelli on üle 100 aastase tegutsemisajalooga Soome pereettevõte, mis ühes Soome enimostetud köögibrändiga Puustelli ja kasvava ehitusettevõttega Lapti Oy kuulub Harjavalta Oy kontserni. Soome Harjavalta kontsernis töötab praegu umbes 1100 inimest ja meie võrgus umbes 2000 inimest.

Olete oma uue kodu ideega meile väga oodatud, et üheskoos leida just teie perele sobivaim majalahendus.

Katrin Sutt
Kastelli müügijuht
+ 372 50 77701
katrin.sutt@kastelli.com