Kastelli Kultaranta särab Naantali elumumessil

Astu Soome rannasaarestikust inspireeritud valgusküllasesse koju!

 Kastelli uus Kultaranta mudelite sari on 30aastase kogemusega arhitektide meistriteos. Arhitektuurselt kaunid ja praktilise ruumilahendusega Kultaranta majad vastavad soomlaste modernsele ja samas looduslähedasele unelmale oma kodust.

Avaras ja ilma liigsete ruutmeetriteta ruumilahendusega Kultaranta 123/142 messimajas on rõhutatud olmeruumide õhurikkust, praktilisust ja olmelist mugavust.

Ruumilahenduses on elemente, mis muudavad argipäeva pidulikuks ja viivad kodu igapäevamugavuse uuele tasemele.

Tutvu modernselt hubase ja kvaliteetsete Soome materjalidega sisustatud Kultaranta eramuga Naantali elamumessil positsioonil nr 11.

Naantali asub Soome pealinnast Helsingist 164 kilomeetri kaugusel.

Messikodu sisustust ehib Soome käsitöö

 Kastelli kompetentsus ja ehe uudishimu uute toimivate kodude ehitamiseks on pärit 100aastaselt perefirmalt. Seepärast on ka messikodu sisustamisel kasutatud palju Soome ja teiste põhjamaade käsitöö mööblit, sisustustooteid, kunsti ning looduslikke vastupidavaid materjale.

Koostööpartneriteks on Puustelli, Nikari, Karup Design, Dejlig & Siniranta, taiteilija Kuutti Lavonen ja Galleria Bronda, Tulikivi, Woodnotes, Adea, Kährs, Sini-tuote, Mulperipuu, Sera Helsinki, Lundia, Jotex, Emilia Karenina / EK for kids, Lil Decor, Pukkila, Lumisaunat, Innolux, Oras, Familon, Finarte, KW-Component, Tiivi, Kaskipuu, Ruukki, Ecoup, Gyproc, Lumon, Perustava, Swedoor, Vesivek ja Tikkurila.

 • Miks Kastelli?
  • Kaunis arhitektuur
  • Praktilised ruumilahendused
  • Muudatuspaindlikud projektid
  • Kvaliteetsed materjalid
  • Kodud erinevatele eelarvetele

Kultaranta 123

 • 123 m² elamispinda
 • 142 m² üldpinda
 •  4 tuba, köök, garderoob, majandusruum, 2 WC-d, riietusruum, saun, pesuruum, tehnoruum, sahver.

Praktiline asendiplaan

Vaata ja loe messi kohta täpsemalt: ASUNTOMESSUT.FI

Kodu looduse rüpes

 Ühekordne puitkonstruktsiooniga Kultaranta messimaja sobitub harmooniliselt ümbritsevasse männimetsa. Arhitektuuris on kasutatud rannamaastikku toetavaid elemente, mille tulemusena sulandub hoone kaunilt mere horisondiga.

Tänu suurtele klaaspindadele on kodud looduslikult valgusküllased ning toovad romantilise looduse siseruumideni välja. Olmeruumide ümber paiknev avar terrass ja eraldiseisev lükandustega klaaspaviljon pikendavad Põhjala kaunist suveilu maalilise sügiseni välja. Terrassikatuse terasest postid annavad voolujoonelisele puitmajale efektse ilme.

Saarestikust inspireeritud kodus on eriliselt panustatud suurde ja avarasse olmekööki, kus on rõõm veeta perega kvaliteetaega. Kodumaised looduslikud materjalid loovad hubase tunde. 

Kasutusmugavuse tagab targalt projekteeritud kodu

 Kultaranta suurepärane ruumilahendus teeb argipäevad lihtsaks. Planeering pakub kolme magamistuba, rohkelt panipaiku, praktilist sahvrit köögi kõrval. Praktiline ruum esikus aitab hoida kodu üldilme puhtana ning annab vajalikku panipaigaruumi pere garderoobile neljal erineval aastaajal.

Põhimagamistoast on rõõm astuda välja terrassile hommikupäikest tervitama. Praktilist luksust pakub  magamistoa juures olev avar garderoob, mis omakorda on ühendatud saunaruumidega.

Harmoonia vastutustundlikkusest ja praktilisusest 

 Vastutustundlikkus ja loodussõbralikkus paistavad silma ka messimaja sisustuses, mille loojaks on arhitekt Sanna Sijk-Keskisari.

Mööbli ja pinnakatte materjalidena kasutatakse vihmametsade puidu asemel kodumaist ning Euroopa päritolu puitu. Maja arhitektuuris ja interjööris on arvestatud skandinaavia stiilis sisustuselemetidega. Heledad pinnad, looduslikud materjalid, stiilne saareparkett loovad kodus hubase ja mugava tunde.

Praktilises ja ergonoomilises Puustelli köögis on rohkesti panipaiku, laeni ulatuvad ülakapid ning lai köögisaareke. Üks avara köögi pärlitest on ülipopulaarne sahver, mis pakub rohkelt ruumi ukse taga paiknevatele kuivainetele, hoidistele, pottidele, pannidele ja muule vajalikule.