Kastelli Kultaranta särab Naantali elumumessil

Astu saarestikust inspireeritud valgusküllasesse koju!

Kastelli uus Kultaranta mudelite sari (siit peaks olema otsetee koduka Kultaranta majade juurde) on 30 aastase kogemusega arhitektide meistriteos. Arhitektuurselt kaunid ja praktilise ruumilahendusega Kultaranta majad vastavad soomlaste modernsele ja samas looduslähedasele unelmale oma kodust.

Avaras ja ilma liigsete ruutmeetriteta ruumilahendusega Kultaranta 123/142 messimajas on rõhutatud olmeruumide õhurikkust, praktilisust ja olmelist mugavust.

Ruumilahenduses on elemente, mis muudavad argipäeva pidulikuks ja viivad kodu toimimise uuele tasemele.

Tutvu modernselt hubase, kvaliteetsete Soome materjalidega sisustatud Kultaranta eramut Naantali elamumessil positsioonil nr.11.

Soome kodumaine käsitöö kroonib messikodu

Kastelli kompetentsus ja ehe uudishimu toimivate kodude ehitamiseks on pärit 100 aastaselt perefirmalt. Seepärast on ka messikodu sisustamisel kasutatud palju Soome ja teiste põhjamaade käsitöö mööblit, sisustustooteid, kunsti ning looduslikke vastupidavaid materjale.

Koostööpartnerid on: Puustelli, Nikari, Karup Design, Dejlig & Siniranta, taiteilija Kuutti Lavonen ja Galleria Bronda, Tulikivi, Woodnotes, Adea, Kährs, Sini-tuote, Mulperipuu, Sera Helsinki, Lundia, Jotex, Emilia Karenina / EK for kids, Lil Decor, Pukkila, Lumisaunat, Innolux, Oras, Familon, Finarte, KW-Component, Tiivi, Kaskipuu, Ruukki, Ecoup, Gyproc, Lumon, Perustava, Swedoor, Vesivek ja Tikkurila.

 • Miks Kastelli?
  • Kaunis arhitektuur
  • Praktilised ruumilahendused
  • Muudatuspaindlikud projektid
  • Kvaliteetsed materjalid
  • Kodud erinevatele eelarvetele

Kultaranta 123

 • 123 m2 elamispinda
 • 142 m2 üldpinda
 •  4 tuba, köök, garderoob, majandusruum, 2 WC, riietusruum, saun, pesuruum, tehnoruum, sahver.

Praktiline asendiplaan

Vaata ja loe messi kohta täpsemalt: ASUNTOMESSUT.FI

Kodu looduse süles

Ühekordne puitkonstruktsiooniga Kultaranta messimaja sobitub harmooniliselt ümbritsevasse männimetsa. Arhitektuuris on kasutatud rannamaastikku toetavaid elemente, mille tulemusena sulandub hoone kaunilt mere horisondiga.

Suurte klaaspindade tõttu looduslikult valgusküllased kodud toovad romantilise looduse siseruumideni välja. Olmeruumide ümber paiknev avar terrass ja eraldiseisev lükandustega klaaspaviljon pikendavad Põhjala kaunist suveilu kaugele maalilise sügiseni. Terrassikatuse terasest postid annavad voolujoonelisele puitmajale efektse ilme.

Saarestikust inspiratsiooni saadud kodus on eriliselt panustatud suurde ja avarasse olmekööki, kus on rõõm veeta perega kvaliteetaeaga. Kodumaised looduslikud materjalid loovad hubase tunde. 

Kasutusmugavus kroonib hästi projekteeritud kodu

Kultaranta suurepärane ruumilahendus teeb argipäevad lihtsaks. Planeering pakun 3 magamistuba, rohkelt panipaiku, praktilist sahvrit köögi kõrval. Praktiline ruum esikus aitab hoida kodu üldilme puhtana ning pakub vajalikku panipaigaruumi pere garderoobile neljal erineval aastaajal.

Põhimagamistoast on rõõm astuda välja terrassile hommikupäikest tervitama. Praktiliselt toimivat luksust pakub vanemate magamistoa juures olev avar garderoob, mis omakorda on ühendatud saunaruumidega.

Vastutustundlik ja praktiline harmoonia

Vastutustundlik loodussõbralikkus paistavad silma ka messimaja sisustuses, arhitekt Sanna Sijk-Keskisari.

Statsionaarse mööbli ja pinnakatte materjalidena eelistatakse vihmametsade puidu asemel kodumaist ning Euroopa päritolu puitu. Maja arhitektuuris ja interjööris on arvestatud skandinaavia stiilis sisustuselemetidega. Heledad pinnad, looduslikud materjalid, stiilne saareparkett loovad kodus mugavuse tunde.

Praktilises, ergonoomilises Puustelli köögis on rohkesti panipaiku, laeni ulatuvad ülakapid ning lai ”saareke”. Üks avara köögi pärl on ülipopulaarne sahver, mis pakub rohkelt ruumi ukse taga paiknevatele kuivainetele, hoidistele, pottidele, pannidele ja muule vajalikule.