Level 102, Vääna küla

MÜÜDUD

Väänamõisa arenduses on plaanis rajada 22 kvaliteetset Kastelli ühepereelamut, valdavalt kõrghaljastatud kinnistutele.

Välja on ehitatud tsentraalne vee ja kanalisatsioonisüsteem, drenaažisüsteem ja liitumised elektrienergiaga 3x25A. Samuti on välja ehitatud teedevõrgustik ja tänavalgustus. Asfaltkate valmib lähiajal.

Täna on võimalik sinna arendusse soetada maja nii valmis kui karbi kujul hinnaga 180 000.- eurot, või osta eraldi teile meelepärane kinnistu, kuhu oma kodu rajada. Paraku on kinnistu soetamisel vaja arvestada teatud piirangutega, et säilitada elurajoonile omane nägu.

Täna on valmis ehitatud karbi kujul kaks maja, millede välisosa on välja ehitatud. Sees on siseseinad kaetud kipsplaadiga, mis annab uutele omanikele võimaluse kaasa rääkida värvitoonide valikul, et uus elamine ikkagi rohkem kodusem oleks. Täisvalmiduseni jõudmine võtab aega kuni 3 kuud.

Tegemist on väga kvaliteetse, valgusküllase ja hea planeeringuga ühepereelamuga. Rõhku on pandud nii kvaliteedile kui soojapidavusele. Kogu maja ulatuses on paigaldatud põrandaküttetorustik, ning kütteallikaks õhk-vesi soojuspump, olemas on soojusvahetiga sundventilatsioon. Avatäideteks on 3-kordsed  puit-alumiinium aknad. Planeering-  Üks suur läbi maja asuv avatud köök-tuba ja neli magamistuba, kaks eraldi wc-d, saun koos dushiruumiga ja majapidamisruum.

Kuna Kastelli majade puhul on kandvateks seinteks ainult välisseinad, siis on võimalik põhimõtteliselt kõiki seinasid ka oma äranägemise järgi kohandada.

ASUKOHT:

  • Vaid mõne minuti jalutuskäigu kaugusel asub Vääna mõisakool ja lasteaed.
  • Autoga sõites kulub aega Tallinnasse jõudmiseks ca 10 minutit
  • Kaunid liivarannad (Vääna-Jõesuu ja Meremõisa) jäävad 10 kilomeetri kaugusele
  • Väänas on väga tugev külaliikumine, kus enda tarbeks on ehitatud Vääna seltsimaja

Täpsem info: www.vaanamoisa.ee või kirjutades meilile info@vaanamoisa.ee

Elamispind:102 m2
Üldpind:119 m2 + 25 m2 katusealuseid terrasse
Lisainfo:4 magamistuba, köök/elutuba, 2 WC-d, saun ja majapidamisruum
Hind:MÜÜDUD!